تخفیف خرید مبلمان اداری، میز و صندلی اداری و...

0 نظرات

مبلمان اداری و میز و صندلی اداری ارزان یا با کیفیت؟ کدام را ترجیح میدهید؟

 

با وجود اینکه بسیاری از ساعات عمر کارمندان پشت میز و صندلی اداری آنها صرف می شود اما بسیاری از مدیران و مسئولان خرید تمایلی به خرید اجناس با کیفیت ندارند و دلیل اصلی آن هم قیمت بالاتر این اجناس نسبت به سایر محصولات در بازار است. از طرفی نیاز واقعی کارمندان به استفاده از مبلمان اداری مناسب که در آنها اصول اولیه ایمنی و راحتی رعایت شده باشد اصلی مهم در کاهش و یا افزایش بازده کاری آنهاست بنابراین همیشه باید حفظ کیفیت کالا بر قیمت آن اولویت داشته باشد و در هنگام خرید مبلمان اداری به آن توجه شود.

 


 

میز و صندلی اداری ارزان بی کیفیت نیست !

علیرغم باور عموم همواره ارزانی مترادف با بی کیفیتی نیست. البته که اغلب میز و صندلی اداری ارزان دارای کیفیت بالایی نیستند ولی امروزه میز و صندلی اداری باکیفیت نیز تحت تاثیر فاکتورهایی مثل تولید انبوه ، حذف واسط و ... میتوانند دارای قیمت ارزانی باشند. بنابراین هر ارزانی را نباید دلیلی بر بی کیفیتی کالا دانست. 

 

 

 

رابطه قیمت صندلی اداری و کیفیت را بشناسیم !

برای خرید صندلی اداری باید در ابتدا ویژه گی های خوب یک محصول را بشناسیم و با آگاهی دست به انتخاب بزنیم و به اصطلاح اسیر تبلیغات کاذب نشویم.  مبلمان اداری خوب بسته به نوع کاربری آن باید دارای چند ویژه گی بارز باشد که رعایت اصول ارگونومیک، راحتی و دوام در برابر ضربه و رطوبت و گرد و غبار از جمله ی آنهاست.

 

 

در دام ارزان فروشان مبلمان اداری نیلپر نیافتیم !

این موضوع که خریداران مبلمان اداری نیلپر برای سازمانها اغلب به دنبال کاهش قیمت خرید هستند چیز عجیبی نیست چون خرید مبلمان اداری نیلپر گران به تعداد زیاد موجب تحمیل هزینه گزاف بر دوش مدیران سازمانها می شود. همین موضوع باعث گردیده که بسیاری از سودجویان اقدام به تبلیغ و یا فروش محصولاتی کنند که قیمت پایینی دارند ولی از نظر کیفی پاسخگوی نیازهای خریداران نیستند. ازطرفی باید این نکته را هم بدانیم که خرید مبلمان اداری نیلپر ارزان به معنای افتادن در دام تولیدات بی کیفیت نیست. با کمی تحقیق و آگاهی میتوان از محصولاتی با کیفیت و مقرون به صرفه که متناسب با بودجه ی سازمان هم باشد استفاده کرد.

 

 

مبلمان اداری مدرن، امکانات بیشتر قیمت بالاتر !

مبلمان اداری مدرن موجود در بازار دارای یکسری ویژه گی های عمومی هستند که در همه یکسان است ولی علاوه بر آنها امکانات دیگری نیز به بعضی از آنها اضافه شده است که باعث افزایش قیمت صندلی اداری می شود. توجه به این امکانات خاص باید در هنگام انتخاب محصول برای ما مهم باشد ولی این بدان معنا نیست که کیفیت را فدای تعدد قابلیت ها بکنیم. بهترین کار این است که به جای خرید مبلمان اداری مدرن ارزان ولی ظاهرا مجهز، محصولاتی را بخریم که دارای ویژه گی های محدود اما با طول عمر بالاتر باشد.

 

 

قبل از خرید صندلی اداری یک حساب سرانگشتی کنید !

همیشه ارزان خریدن در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه نمی شود. چون صندلی اداری بی کیفیت و ارزان خیلی زود کارایی خود را از دست میدهند و باید با جنس جدید جایگزین شوند. با یک حساب سرانگشتی میتوان فهمید که با خرید صندلی اداری ارزان ولی بی کیفیت ضرر بزرگی را متحمل می شویم.

 

برچسب ها: وبلاگ