کرم یا محصولات آرایشی لیراک؟

0 نظرات

درباره ی گروه لوازم آرایشی lierac:

محصولات برند لیراک (Lierac) و کارخانجات آن در سال 1975 تاسیس گردید، این کمپانی فرانسوی با تولید محصولات تخصصی در زمینه اختلالات پوستی و پیری مشهور شده است. خانم ها با افزایش سن و تغییرات هورمونی دچار افتادگی پوست می شوندکه از عوامل موثر در افتادگی پوست می توان به قرار گرفتن در معرض آفتاب در مدت طولانی، عوامل ژنتیک، تغذیه نامناسب، کاهش وزن های سنگین و تغذیه نا مناسب اشاره کرد. حال این شرکت فرانسوی و صاحب نام برای درمان افتادگی پوست از محصولی شگفت انگیز نیز رو نمایی کرده است. این محصول با فرمولاسیون قدرتمند توانسته به محبوبیت بالایی برسد. از دیگر محصولات آرایشی این برند می توان به کرم ضد آفتاب، کرم آرایشی  و ... اشاره کرد.

خصوصیات لوازم آرایشی و کرم های lierac:

هر فرمولاسیونی که توسط لیراک ساخته می شود، بر پایه 3 مفهوم است: اثربخشی، ایمنی، حس گرایی. لیراک با استفاده از مطالعات، آزمایش و تحقیقات این سه مفهوم را همیشه مد نظر داشته است. مردم محصولات لیراک را خریداری می کنند چرا که می دانند هر محصولی که توسط این شرکت ارائه می شود، بر اساس دانش و بهترین فرمول در دنیا ساخته شده است. پوست انسان به دلیل قرار گرفتن در آفتاب و سایر عوامل محیطی،دچار چین و چروک و لک می شود، لیراک با ارائه محصولی جدید توانسته این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند. در این محصولات درجه یک غلظت بالایی از نسل جدید هیدروکسی اسیدها به کار رفته است که با مولکول‌های طبیعی جهت آزادشدن تدریجی محافظت شده اند. 

نتیجه گیری درباره ی محصولات آرایشی lierac:

محصولات لیراک در طول سالها فعالیت توانسته به انتخاب اول و قابل اعتماد بسیاری از مردم تبدیل شود. لایه بردارها، سلول های مرده پوست و پینه های سخت ایجاد شده بر روی آن را از بین می برند و باعث رفع خطوط سطحی ایجاد شده بر روی پوست می شوند. بعد از استفاده از لایه بردار، جوش های سطحی و پوست های مرده از روی پوست از بین می روند و شما احساس خنکی، سبکی و تازگی می کنید. کرم لایه بردار گماژ لیراک اسکرابی حاوی مواد لایه بردار گیاهی است که پاک کننده ای عمیق برای انواع پوست است و با لایه برداری و سم زدایی، موجب از بین رفتن سلول های مرده سطح پوست و لطافت و درخشندگی آن می شود.