بهترین سرور مجازی به همراه [تخفیف، قیمت و ...]

0 نظرات

سرور مجازی معمولا بخشی از یک سرور کامل است، عناصر و منابعی که مجموعه یک سرور کامل را تشکیل می دهند معمولا خود، به چند دسته تقسیم می شوند، بنابراین می توان گفت، با خرید یک سرور مجازی که خود زیرمجموعه از امکانات یک سرویس کامل است می توانیم کارایی بخش مورد نظرمان را از طریق سرور مجازی داشته در عین حال هزینه ی کمتری را پرداخت کنیم. بهترین سرور مجازی اما، بسته به نوع امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد می تواند در عنوان هایی مانند، کیفیت سرعت، پهنای باند، کنترل ترافیک و... میان شمار کثیری از بهترین ارائه دهنده سرور مجازی در ایران، مقایسه شود. جستجوی بهترین سرور مجازی در میان خیل متعدد ارائه دهندگان ای خدمات در سراسر کشور، وابسته به میزان مطالعه و دانش شما در مورد آندسته از فاکتورهایی است که در گام های نخست طراحی یک بستر اینترنتی به آن توجه کافی خواهید داشت.

 

"فهرست مطالب"

1. VPS چیست، انواع سرویس مجازی

2. ویژگی های سرویس اختصاصی مجازی، هوشیاری در برگزیدن بهترین سرور مجازی

3. معرفی انواع سرور مجازی، بهترین سرور مجازی بسته به نوع خدمات

4. سرعت سرور مجازی، بهترین vps

5. بهترین ارائه دهنده سرور مجازی در ایران، دنبال کدام گزینه باشیم؟

6. چه کاربرانی از سرور مجازی استفاده می کنند؟

7. لیستی از بهترین ارائه دهنده سرور مجازی در ایران

8. پارس پک ، یکی از بهترین ارائه دهندگان سرور مجازی در ایران

9. جمع بندی 

 

 

VPS چیست، انواع سرویس مجازی

VPS یا Virtual Private Server به معنای سرور مجازی خصوصی است، این سرور معمولا بخشی از یک سرور اختصاصی گسترده تر است که از امکانات جزیی تر یک سرور اختصاصی بزرگتر برای بر عهده گرفتن وظایف محدود تر در فضای اینترنت مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از یک نرم افزار مجازی سازی، این عملیات صورت می گیرد و بستر مجازی بر روی سرور احداث می شود. سرور های مجازی گاه رایگان بوده و گاه برای اجرای دستور عملهای خاص و مهم از طرف سرویس ارائه دهنده بالا دستی به کاربران فروخته می شود. کاربر با توجه به سیستم عامل و مقدار تجیزات نرم افزاری که در اختیار دارد می تواند کمیت و کیفیت پردازش روی این بستر مجازی را تنظیم کرده و از آن برای مصارف مختلف استفاده کند. بهترین سرور مجازی با توجه به نوع خدماتش می تواند از شمار، لینوکس، ویندوز، اختصاصی حجمی و یا پردازشی، اشتراکی و ابری باشد.

 

ویژگی های سرویس اختصاصی مجازی، هوشیاری در برگزیدن بهترین سرور مجازی

ویژگی های سرور اختصاصی مجازی که بیشترین توجه هارا در زمان انتخاب بهترین سرور اختصاصی مجازی به خود جذب می کنند عبارت اند از: 

اختصاصی بودن منابع پردازنده، حافظه اصلی و فضای ذخیره‌سازی اطلاعات

مدیریت اختصاصی از راه دور

نصب نرم‌افزارهای دلخواه

ارتقای منابع در کوتاه‌ترین زمان ممکن

میزبانی تعداد بالایی وب‌سایت بدون محدودیت، در صورت کافی بودن منابع

در اختیار داشتن IP اختصاصی

پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با سرور اختصاصی

مدیریت سرور مانند خاموش یا روشن کردن سرور با دسترسی به کنترل پنل سرور

نصب سیستم عامل ویندوز یا لینوکس بسته به نیاز کاربر بر روی سرور

عیب‌یابی سریع و انتقال اطلاعات به ماشین مجازی دیگر

 

 

معرفی انواع سرور مجازی، بهترین سرور مجازی بسته به نوع خدمات

بستگی به فرمت خدماتی که از سرور مجازی مورد انتظار است، سرور های مجازی معمولا با المان های مجازی سازی، سیستم عامل موجود و تنکنولوژی بهروری، تقسیم می شوند. انواع مختلف ابزار های مجازی سازی عبارتند از، Virtuozzo، OpenVZ، VMware، Xen، KVM و تعدادی از عناصر مجازی سازی دیگر. هر یک از این مسیر مجازی سازی ها خاصیت ها و امکانات مخصوصی را برای تشکیل بهترین vps مورد نظرتان در اخیتار شما قرار می دهند که می توانید در این زمینه قدرت انخاب خوبی را تجریه کنید. میزان اختصاص حافظه، امنیت مشروطی که قابل تنظیم است، حجم پردازشی و به اشتراک گذاشتن سخت افزار از مهره های قابل جابه جایی در میدان مجازی سازی برای ایجاد انعطاف هر چه تمام تر برای کسب بهترین کیفیت و پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه است.

 

 سرعت سرور مجازی، بهترین vps 

سرعت یک سرور مجازی ممکن است یکی از مهمترین فاکتور های مقایسه آن در نگاه اول به عنوان بهترین vps میان بقیه ارائه دهندگان خدمات باشد، گاهی اوقات با دو مفهوم اشتباه گرفته می شود. سرعت خود سرور و سرعت تبادل اطلاعات آن، که در اینجا لازم است متذکر شویم که سرعت خود سروری که ما از آن استفاده می کنیم و قدرت پردازشی که با پالس های ساعت و حجم فضای ذخیره سازی سروکار دارد، تماما به امکانات سخت افزاری که از آن بهره می بریم بستگی دارد. این انتقال پرسرعت و ایمن داده است که از طریق شرکت های مختلف مورد پشتیبانی قرار گرفته و مقیاس پذیر است. گاها امکانات سخت افزاری ما با سرویسی که خریداری می کنیم و با پشتوانه بهترین سرور مجازی از آن یاد می کنیم تطابق نداشته و در صورت نداشتن اطلاعات ممکن است علاوه بر ضرر در زمینه اطلاعات و صرف وقت در مواقعی هزینه مالی اضافی پرداخت کنیم.

 

 

بهترین ارائه دهنده سرور مجازی در ایران، دنبال کدام گزینه باشیم؟

بهترین ارائه دهنده سرور مجازی در ایران، می بایست در مقایسه با فکتورهایی مانند، سرعت شبکه، هزینه به صرفه، تضمین امنیت، پایداری، در دسترس بودن، انعطاف پذیری، مدیریت و کنترل بازدید، از یکدیگر متمایز دانست. گاه با نشر تبلیغات کیفیت را فدای پایین آوردن هزینه ی خدمات می کنند که هیچگاه توصیه نمی شود که برای حتی شروع کوچکترین و ساده ترین طراحی های بستر مجازی در شبکه اینترنت از خدمات بهترین سرور مجازی که این عنوان را تنها با کاهش با دلیل قیمت خدمات به شما عرضه می دارد، استفاده کنید. از کشور های مختلفی علاوه ایران می توان این سرور مجازی را تهیه کرد که شامل، آلمان، هلند، آمریکا، انگلستان ، فرانسه و ... می باشند. اگر وبسایت شما نیاز به بستری دارد که به تبادلات داده های داخلی محدود می شود، استفاده از سرور های ایرانی علاوه بر قیمت مناسب گاها سرعت های مثال زدنی دارند.

 

چه کاربرانی از سرور مجازی استفاده می کنند؟

موارد استفاده متنوعی از سرور مجازی وجود دارد که می توان از جمله معروف ترین آنها را، (در وبسایت) برای زمانی که هاست  پاسخگویی مناسبی برای میزان بازدید سایت ندارد، فروشگاه های اینترنتی پر بازدید، بستر اشتراک ویدیو در کیفیت های متغیر، وب سایت هایی با دسترسی اختصاصی، مرجع اشتراکی مانند شرکت ها یا مجموعه ها، سرویس ایمیل، پایگاه داده، سرور پشتیبان نرم افزار های کاربردی، خدمات تولید نرم افزار که به آپشن های خاصی نیاز دارند، خدمات مدیریت و مانیتورینگ، نام برد که همه و همه برای کارایی بهتر با توجه به حجم درخواست کننده ها می توانند از سرور مجازی استفاده کنند. در این بین گزینش بهترین سرور مجازی می تواند نقش کلیدی در کسب و کار وابسته به شبکه اینترنت را داشته باشد. لازم به تکرار است که داشتن زیر ساخت مناسب جهت اسفاده بهینه و به صرفه از یک سرور مجازی نقش تعیین کننده ای در کیفیت خدمات دارد.

 

لیستی از بهترین ارائه دهنده سرور مجازی در ایران

اگر بدنبال، بهترین سرور مجازی ارئه شده در وب سایت های ایرانی هستید تعدادی از بهترین آن ها در لیست زیر آورده شده است:

پارس پک 

برتینا

وب رمز

صبا هاست

هاست دل ال

VPSGol

و . . .

با مراجعه به هر یک از این وب سایت های معرفی شده گستره ی وسیعی از گزینه های انتخابی برای وب سایت و مشتقاتی که به دنبال طراحی آن هستید، در اختیار داشته باشید، تعداد قابل ملاحظه ای از این وب سایت ها به عنوان بهترین ارائه دهنده سرور مجازی در ایران طی سالیان متمادی فعالیت داشته و از نظر کیفی و رضایت متقابل مشتری در زمینه دریافت کیفیت مطابق با هزینه ی پرداختی کارنامه ی قابل قبولی از خود بر جای نهاده اند. شما می توانید از تخفیف های منحصر به فردی در این وب سایت ها برای کاربرد های مختلف میزبانی و سرور مجازی استفاد کنید.

 

 

پارس پک ، یکی از بهترین ارائه دهندگان سرور مجازی در ایران

بیش از یک دهه است که وبسایت اینترنتی چون پارس پک در زمینه هاستینگ شبکه اینترنت در ایران فعالیت می کند. رضایت مشتریان پارس پک از خدمات متعهدانه با پشتیبانی قدرتمند و در دسترس، با توجه به قیمت های مناسب و متعارف، این وبسایت ایرانی را از پر بازدیدترین درگاه ها هنگام خرید هاست و سرور های مختلف در میان انبوه ارائه کنندگان خدمات میزبانی قرار داده است. با مراجعه به سایت پارس پک و بهرمندی از خدمات پرفروش این مجموعه خواهید دید که این بستر خدماتی، ارزشی متقابل مابین هزینه ای که در ازای واگذاری خدمات دریافت می کند، قائل شده و یک آن از  احساس رضایت پیوسته کاربران در مقابل سرویس دهی همه جانبه این وبسایت قافل نمی شود. استفاده از بروز¬ترین تجهیزات برای ارائه سرویس با کیفیت در کنار متخصصان کاربلد و متعهد پارس پک ر را در جمع انگشت شمار بهترین ارائه دهنده سرور مجازی در ایران قرار داده است.

 

جمع بندی 

در این نوشتار ویژگی های مختلف در انتخاب صحیح یک سرور مجازی را بیان کردیم، هشدار این که بهترین سرور مجازی صرفا ارزان ترین آن نیست، مسئله ی مهمی در روند رو به رشد وب سایت ای که طراحی کرده اید و در سایه آن یه فکر گسترش محصولات این بستر هستید، می باشد. گاه هزینه ی بیشتر نقش تعیین کننده ای مشخص کردن سطح امنیت و تضمین خدمات واگذار شده توسط ارائه دهندگان هاست و سرور مجازی می باشد. فاکتور های قابل توجه ای از بهترین سرور مجازی برشمرده شد و از مهم ترین آن ها به فضای مورد نیاز، کیفیت پردازش، انتقال داده، شبکه، امنیت و ... به طور کلی پرداخته شد. هوشندانه ترین انتخاب ها با کسب اطلاع و دانش طراحی وب سایت بسیار کار آسان تری خواهد بود و قدرت مانور طراح را برای گزینشی بهینه تر در همه جوانب افزایش خواهد داد. 

چنانچه قصد استفاده از سرور مجازی دارید میتوانید از سایت تخفیف هات کدتخفیف دریافت نمایید. برای مثال می توانید کد تخفیف پارس پک را از سایت ارائه دهنده کدهای تخفیف معتبر یعنی تخفیف هات دریافت نمایید.

مطالب اخیر

برچسب ها: وبلاگ

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد