زودپز, بخارپز و لوازم پخت پز تا 8% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
8%زودپز, بخارپز و لوازم پخت پز تا 8% تخفیف
.


 • زودپز, بخارپز و لوازم پخت پز تا 8% تخفیف

  8% ( سود شما در این خرید : 83,000 تومان )
  1492 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 1,044,000 تومان
  • 961,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع بخارپز پلو پز و... را تا 8% تخفیف از سایت دیجی کالا خرید کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ،فروشنده انواع بخارپز و زودپز و پلو پز:

  انواع زودپز و بخارپز و لوازم آشپزخانه تا 8% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا همراه با کد های تخفیف دیجی کالا  به فروش میرسد. 

  خصوصیات بخارپز، زودپز و پلوپز:

  این روزها ماهی و مرغ با بخار پز کردن و پخته شدن در بخار پز هم کمتر مضر هستند و هم طعمی نسبتا بهتر به خود میگیرند. خواص غذا در این وسایل از دست نمیرود و مقوی تر هستند. قیمت زودپز بسیار مناسب است و هر کسی میتواند برای تکمیل وسایل آشپزخانه و ظروف خود این محصول را با قیمت مناسب تهیه کند. قیمت زودپز اما در سایت دیجی کالا بسیار به صرفه است و ارزان تر میتوانید خریداری کنید البته این گزینه در مورد محصولات دیگر  نیز صدق میکند. انواع زودپز برقی، پلو پز، و بخارپز پارس خزر در سایت دیجی کالا موجود میباشند. محصولاتی که کیفیت بسیار بالایی دارد مانند زود پز که تا 8% دارای تخفیف است و میتوان با نصف قیمت اصلی آن ها را تهیه کرد. جنس بدنه این محصولات از آلومینیوم است و دارای در نیز میباشند. بهترین زودپزبرقی و بخارپز در مارک های مختلف مانند بخارپز پارس خزر و.. و پلو پز های مختلف را با قیمتی مناسب میتوانید از دیجی کالا تهیه کنید.

  نظرات کاربران درمورد محصول:
  نقاط قوت: جنس آلومینیوم خوب. 
  نقاط ضعف: قیمت گران محصولات.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران فروشگاه اینترنتی دیجیکالا از این محصولات رضایت داشتند. همچنین خرید محصولات با تخفیف بدون نیاز به کد تخفیف پارس خزر را مزیتی برای انتخا خود بیان کرده اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%