تخفیف 84% خرید بازیهای فکری و آموزشی

84%بازیهای فکری

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع بازیهای فکری:

بسته آموزش بازی های فکری پیشرفته بالا بالا، یکی از بهترین و کاملترین مجموعه های آموزشی جهت یادگیری بازیهای فکری برای فرزندان شما در دیجی کالا با 84% تخفیف وجوددارد.

*خصوصیات بازیهای فکری:

دوستانن امروز بچه ها مون شده موبایل و تبلت، بازی های فکری آنلاین، دانلود بازی و ... حتی آدم بزرگا هم این دوستان عزیز تر ازجان رو می پرستن!!حالا فرض کنین رفتین به یک فروشگاه و میخواین یه بازی فکری جدید یا بازی فکری بزرگسالان بخرین.در خرید بازیهای فکری، بازی هوش و بازی فکری جدید باید به کیفیت و جذابیت آنها توجه کرد، چونکه بازی هوش یا بازی فکری جدید اگر زیبایی و جذابیت ظاهری وجود نداشته باشد کودکان، چه دختر، چه پسر را جذب نخواهد کرد، به سن بازی های فکری و بازی هوش نیز توجه ویژه فرمایید وببینید آیا مناسب سن کودک شما هست یا خیر.

هرگز یک بازی هوش که بزرگتر از سن کودک شماست را برایش توصیه نکنید، اکثر والدین فکر میکنند که بچه ی اونها استثنایی است ولی شما باز هم سن مناسب را در خرید بازیهای فکری نظر بگیرید.اگر فکر می کنید کودکان فقط برای سرگرم شدن باید بازی فکری جدید کنند، دوباره فکر کنید. در واقع از لحظه ای که نوزاد به دنیای کنونی چشم باز می کند بازی کردن او هم آغاز میشود که در واقع نوع بازی نقش مهمی در کمک به رشد مهارت های اجتماعی، زبانی، فیزیکی و شناختی کودک دارد. بازی کردن یک راه عالی برای رشد و توسعه ذهن کودکان است و آنها را برای مواجه شدن با جهان اطراف خود آماده می کند.بکار انداختن استدلال منطقی کودکان در سنین پایین، به تقویت هوش و افزایش ظرفیت یادگیری کودکان کمک می کند بازیهایی مانند پازل،بلوک های ساختمانی و بازی های فکری جدید از جمله این بازیها هستند که انواع بازی فکری بزرگسالان و ... در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 84% تخفیف برای مشتریان وجود دارد.
تخفیف هات
درصد تخفیفبالای 60
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مهلت پایان این پیشنهاد:
معتبر تا 2 ماه بعد
کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده

تعداد استفاده از این تخفیف: 130 بار

  • 91,000 تومان
  • 14,900 تومان
84% تخفیف( سود شما در این خرید : 76,100 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: سایر دسته ها, وسایل بازی و سرگرمی, وسایل سرگرمی, دیجی کالا, بالای 60