تخفیف 61% خرید بازیهای فکری و آموزشی

61% بازیهای فکری

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع بازیهای فکری:

بسته آموزش بازی های فکری پیشرفته بالا بالا، یکی از بهترین و کاملترین مجموعه های آموزشی جهت یادگیری بازیهای فکری برای فرزندان شما در دیجی کالا با 61% تخفیف وجوددارد.

*خصوصیات بازیهای فکری:

دوستانن امروز بچه ها مون شده موبایل و تبلت، بازی های فکری آنلاین، دانلود بازی و ... حتی آدم بزرگا هم این دوستان عزیز تر ازجان رو می پرستن!!حالا فرض کنین رفتین به یک فروشگاه و میخواین یه بازی فکری جدید یا بازی فکری بزرگسالان بخرین.در خرید بازیهای فکری، بازی هوش و بازی فکری جدید باید به کیفیت و جذابیت آنها توجه کرد، چونکه بازی هوش یا بازی فکری جدید اگر زیبایی و جذابیت ظاهری وجود نداشته باشد کودکان، چه دختر، چه پسر را جذب نخواهد کرد، به سن بازی های فکری و بازی هوش نیز توجه ویژه فرمایید وببینید آیا مناسب سن کودک شما هست یا خیر.

هرگز یک بازی هوش که بزرگتر از سن کودک شماست را برایش توصیه نکنید، اکثر والدین فکر میکنند که بچه ی اونها استثنایی است ولی شما باز هم سن مناسب را در خرید بازیهای فکری نظر بگیرید.اگر فکر می کنید کودکان فقط برای سرگرم شدن باید بازی فکری جدید کنند، دوباره فکر کنید. در واقع از لحظه ای که نوزاد به دنیای کنونی چشم باز می کند بازی کردن او هم آغاز میشود که در واقع نوع بازی نقش مهمی در کمک به رشد مهارت های اجتماعی، زبانی، فیزیکی و شناختی کودک دارد. بازی کردن یک راه عالی برای رشد و توسعه ذهن کودکان است و آنها را برای مواجه شدن با جهان اطراف خود آماده می کند.بکار انداختن استدلال منطقی کودکان در سنین پایین، به تقویت هوش و افزایش ظرفیت یادگیری کودکان کمک می کند بازیهایی مانند پازل،بلوک های ساختمانی و بازی های فکری جدید از جمله این بازیها هستند که انواع بازی فکری بزرگسالان و ... در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 61% تخفیف برای مشتریان وجود دارد.
تخفیف هات
درصد تخفیف بالای 60
نوع تخفیف پیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشنده دیجی کالا
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع بازیهای فکری را 61% تخفیف از سایت دیجی کالا برای کودکان خود خریداری فرمایید.
مهلت پایان این پیشنهاد:
  • 99,000 تومان
  • 39,000 تومان
61% تخفیف
سود شما در این خرید : 60,000 تومان

خرید کنید

برچسب ها: سایر دسته ها, وسایل بازی و سرگرمی, وسایل سرگرمی, دیجی کالا, بالای 60