کد تخفیف اینترنت رایگان ایرانسل

معتبر تا 3 روز بعد
کد تخفیف اینترنت رایگان ایرانسل
.

 • دیگر تخفیف های : ایرانسل

 • توضیحات وب سایت ایرانسل، ارائه دهنده اینترنت نامحدود ایرانسل:

  برای  مشاهده واستفاده از کد تخفیف ایرانسل، جهت خرید اینترنت نامحدود ایرانسل، شارژ رایگان، بسته رایگان و اینترنت ایرانسل می توانید ازطریق ساملنه ایرا نسل تخفیف تهیه کنید واز خدمات بی نظیر این وب سایت،بهره مند شوید. 

  خصوصیات خدمات ایرانسل:

  شبکه ایرانسل  در سال 1385 به طور رسمی فعالیت خود را در شهرهای تهران،مشهد  تبریز آغاز کرد و در کمترین زمان ممکن، با کمک متخصصین مجرب، موفق شد خدمات خود را با کیفیت و درسطح استاندارد های بین المللی در سراسر کشور در اختیار مشتریان خود قرار دهد.ایرانسل برای اولین بار در ایران موفق به ارائه سرویس اینترنت ثابت وشبکه نسل سوم و چهارم تلفن همراه 3G-4G   شد. ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، با هدف نوآوری با ارائه طرح های جذاب از جمله استفاده ازاینترنت رایگان ایرانسل واینترنت نامحدود ایرانسل و جهش در بازر تلفن همراه، همواره در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود پیشگام بوده است.خدمات ایرانسل در قالب اینترنت پرسرعت،برنامه های کاربردی مکالمه و پیام صوتی و تصویری و سرگرمی وهدایای ویژه مثل اینترنت رایگان ایرانسل،اینترنت نامحدود ایرانسل،شارژ رایگان،بسته رایگان برای جلب رضایت کاربران می باشد.


  اینترنت رایگان ایرانسل و اینترنت نامحدود ایرنسل، هم بر روی تلفن همراه و هم روی مودم قابل استفاده می باشد. آخرین فن آوری اینترنت ایرانسل 4.5G می باشد که با ارائه سریعترین اینترنت،امکان انتقال سریع فایل های با حجم زیاد،با سرعت وکیفیت بالا را به راحتی فراهم کرده است.اینترنت ایرانسل با ارائه طرح های ویژه مانند: اینترنت رایگان ایرانسل واینترنت نامحدود ایرانسل با سرعت بالا در دسترس کاربران می باشد. بسته های ایرانسل به منظور کاهش هزینه های کاربران،با انتخاب های متنوع از جمله: اینترنت رایگان ایرانسل،اینترنت نامحدود ایرانسل،شارژ رایگان و بسته رایگان، با مدت اعتبار وحجم های گوناگون با توجه به نیاز ومصرف کاربران طراحی شده است.اگر از کاربران ایرانسل باشید و یا مایل هستید از خدمات آن مانند:مکالمه واینترنت رایگان ایرانسل،شارژرایگان،اینترنت نامحدود ایرانسل و بسته رایگان بهره مند شوید می توانید از طریق وب سایت با کد تخفیف اقدام نمایید. 
  معرفی اینترنت رایگان ایرانسل :
  خدمات اینترنت ایرانسل بسیار متنوع برای استفاده بهینه مشتریان در قالب اینترنت رایگان  ایرانسل با سرعت بالا در اختیار کاربران قرار دارد. اینترنت نامحدود ایرانسل با هدف افزایش سطح رضایت کاربران از اینترنت ایرانسل برای اولین بار در کشوردر اختیار کاربران قرارگرفت.بسته اینترنت نامحدود ایرانسل یکی از از با صرفه ترین سرویس های اینترنت ایرانسل است که به صورت یک بار در ماه، بسته به نیاز کاربران  به اینترنت به صورت دوره های روزانه و هفتگی شبانه در بازه زمانی تعیین شده ومشخص قابل انتخاب  می باشد.کاربران می توانند بسته های اینترنت رایگان ایرانسل و اینترنت نامحدود ایرانسل را برای شماره خود یا دوستانشان با سرعت بالا خریداری کنند. همچنین امکان خرید بسته اینترنتی چند کاربره  برای مشترکان ایرانسل وجود دارد که می توانند یک حساب مشترک با ظرفیت 10 نفر ایجاد کنند و با تعیین محدودیت واشتراک گذاری برای هر کاربر، با توجه به میزان استفاده از اینترنت ایرانسل بهره مند شوند.اینترنت ایرانسل با سرعت ثابت  4G-4.5G بهترین انتخاب برای تامین اینترنت از لحاظ راه اندازی سریع و پایداری در آپلود و دانلود،عدم نیاز به خط ثابت و مناسب برای کاربران پر مصرف در منازل وسازمان های تجاری می باشد. ایرانسل به منظور کاهش هزینه ها، با طرح های خلاقانه ای همچون اینترنت نامحدود ایرانسل، شارژ رایگان،بسته رایگان واینترنت رایگان ایرانسل را برای کاربران خود که علاقه مند به مکالمات طولانی با زمان بیشتروهمچنین دریافت اینترنت رایگان ایرانسل هستند،ارائه می دهد.
  سایر خدمات شارژ ایرانسل:
  ایرانسل به منظور راحتی کاربران خود اپلیکیشنی را طراحی کرده که درآن امکانات متنوع،جهت مدیریت مصرف اینترنت، مدیریت حساب کاربران، خرید بسته های اینترنت رایگان ایرانسل و اینترنت نامحدود ایرانسل و مکالمه ،امکان هدیه دادن بسته، خدمات پرداخت،امکان حذف قبض کاغذی،خرید شارژ رایگان ،تمدید خودکار بسته های اینترنت ایرانسل،درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی به کاربران اینترنت ایرانسل ارائه شده است. پیشنهاد شگفت انگیز ایرانسل از جمله اینترنت رایگان ایرانسل،شارژ رایگان، بسته رایگان واینترنت نا محدود ایرانسل می باشد.در جشنواره های ایرانسلی نیز کاربران می توانند از تخفیف در قیمت سیم کارت ومودم های اینترنت ثابت وهمراه وشارژ رایگان با کد شگفتی های ایرانسل لذت ببرند. با اینترنت رایگان ایرانسل و اینترنت نا محدود ایرانسل امکان استفاده از خدماتی از قبیل:آوای انتطار،سرویس ناشنوایان،رومینگ بین الملل،تلویزیون اینترنتی وسرگرمی ارئه می دهد.با استفاده ازخدمات اینترنت ایرانسل برای کاربرانی که دوستانشان را به استفاده از برنامه های کاربری ایرانسل دعوت می کنند استفاده ازاینترنت رایگان ایرانسل با حجم مشخص می باشد.این بسته، ویژه ی تمام کسانیست که کد تخفیف اینترنت رایگان ایرانسل،اینترنت نا محدود ایرانسل،شارژ رایگان وبسته رایگان  را از طریق وب سایت وارد می کنند.


  جمع بندی در خصوص  خرید اینترنت رایگان ایرانسل:
  و اینترنت نا محدود ایرانسل با سرعت دانلود نامحدود قابل دسترس از طریق مودم وتلفن های های همراه با بسته رایگان و شارژ رایگان می باشد.ایرانسل با هدف بهبود مشتری مداری و با نوآوری و بالابردن  کیفیت خدمات و پشتیبانی 24 ساعته تلاش کرده است که خدمات نوین ومتفاوتی را به مشتریان خود ارائه دهد ورضایت مشتریان را به دست آورند. کاربران  می توانند از پیشنهاد های جذاب وشگفت انگیز ایرانسل شامل اینترنت رایگان ایرانسل ،شارژ رایگان وبسته رایگان با وارد کردن کد تخفیف بهره مند شوند.  
  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: بسیاری از کاربران از سرعت اینترنت ،بسته های متنوع،پشتیبانی و قیمت مناسب ایرانسل در این وب سایت اینترنتی راضی بوده اند.
  نقاط ضعف: برخی ازکاربران  آنتن دهی ضعیف دربعضی نقاط  و قطع و وصلی اینترنت را از نقاط ضعف این شبکه،بیان کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع  بسیاری از کاربران از تنوع خدمات نوین ایرانسل  در قالب بسته و شارژ و اینترنت و  ارزش خرید آن نسبت به کیفیت رضایت کافی داشته اند.    

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهایرانسل
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف اینترنت رایگان ایرانسل

  100%
  718 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  اگر تا الان به مدت 30 روز سیم کارت ایرانسل خود راروشن نکرده اید، با روشن کردن سیم کارت خودهدیه یک گیگا بایت اینترنت رایگان ایرانسل برای شما از طریق پیامک ارسال شده و میتوانید به مدت 7 روز از اعتبار آن استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  روش دوم تخفیف : مشترکین دائمی ایرانسل میتوانند در کمپین حذف کاغذی قبض ایرانسل خود شرکت کرده و علاوه بر حفظ محیط زیست هدیه یک گیگا بایت اینترنت رایگان هفتگی از ساعت 2 بامداد تا 10 شب با مراجعه اپلیکیشن ایرانسل من و یا مراجعه به وب سایت ایرانسل من دریافت نمایند. لازم به ذکر است برای حذف قبض کاغذی از طریق اپلیکیشن ایرانسل من عدد 1 را به 2465 ارسال نمایند.
  روش سوم تخفیف : با شماره گیری کد #1*2*4444* از تخفیف‌های مختلف بسته 1 گیگ اینترنت ایرانسل به مدت 60 دقیقه بهره مند شوید . قیمت این بسته اینترنت با توجه به ساعت شماره‌گیری کد فرق می‌کند و از صفر تا 2 هزار تومان و بعضی ساعت‌ها هم بسته رایگان می باشد.
  روش چهارم تخفیف: با نصب و راه اندازی و ثبت نام اپلیکیشن ایرانسل من اینترنت رایگان 1 روزه برای شما فعال خواهد شد.
  روش پنجم تخفیف: با دعوت دوستان ایرانسلی خود به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G و ارسال شماره آنها به شماره 3116 ، هم شما و هم دوستانتان از1 گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه بهره مند می شوید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, ارتباطات، اینترنت و دیجیتال, خرید اینترنت همراه و adsl, ایرانسل, بالای 60