لوگو تخفیف هات

ایران خودرو

ایران خودرو

درباره ایران خودرواین شرکت که از نوع سهامی عام می باشد در تاریخ مرداد سال 1341 تاسیس شد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کارت ناموجودی تخفیف

در حال حاضر تخفیف معتبری برای این برند وجود ندارد

کالا
موردی یافت نشد

 

درباره ایران خودرو

این شرکت که از نوع سهامی عام می باشد در تاریخ مرداد سال 1341 تاسیس شد. ثبت شرکت در شهریور همان سال با شماره ثبت 8352 و شناسه ملی 10100360794 انجام شد. این شرکت در ابتدا محصول پیکان را در سال 1346 تولید کرد. ایران خودرو، این محصول را با مشارکت شرکت روتس انگلیس تولید نمود. سپس مدل های مختلف پیکان را در مدل های گوناگون جوانان، لوکس و وانت و اتوبوس را به بازار عرضه کرد.

 

این شرکت معمولا در سال چندین نوبت اقدام به ثبت نام خودرو و فروش خودرو به صورت مستقیم از نمایندگی خودرو می کند. این نمایندگی خودرو در سراسر کشور اقدام به ثبت نام خودرو و تحویل آن به مشتریان متقاضی می کنند. معمولا قیمت خودرو تولیدی ایران خودرو در حدی است که مصرف کننده ایرانی بتواند از پس آن برآید و بتواند قیمت خودرو را بپردازد. به طوری که با وجود تحریم های متعدد، این شرکت سعی کرده است قیمت خودرو را تا حد معقولی متناسب با توان خرید مشتریان نگاه دارد.

 

محصولات ایران خودرو

امروزه محصولاتی چون انواع پژو، سمند، دنا و تندر 90 از محصولات این شرکت است که مشتری می تواند بسته به توان پرداختی و قیمت خودرو اقدام به خرید خودرو از این شرکت نماید. همچنین ایران خودرو علاوه بر فروش خودرو، موظف به انجام خدمات پس از فروش است. که مشتری می تواند از این خدمات نیز در طول مدت زمان پس از خرید خودرو بهره مند شود.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات ایران خودرو

ایران خودرو همچنین به مناسبت های مختلف، اقدام به فروش های ویژه می کند که مشتری می تواند خودروی مورد نظر خود را با تخفیف ها و شرایط ویژه از شرکت ایران خودرو تهیه و قیمت خودرو را مناسب تر و با شرایط بهتری پرداخت کند.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات ایران خودرو در سایت تخفیف هات

با استفاده از سایت تخفیف هات می توانید برای خرید محصولات ایران خودرو از تخفیف های ارائه شده در این سایت استفاده کنید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد