معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف آچاره تا 5 هزار تومان ویژه نظافت راه پله، تعمیرات و ...در شهر سبزوار

آخرین و جدیدترین کد تخفیف آچاره ویژه نظافت راه پله، تعمیرات و ...را به صورت تست شده و معتبردر شهر سبزوار از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف آچاره تا 15 هزار تومان جهت خدمات نظافت منزل و ...

آخرین و معتبرترین کد تخفیف آچاره ویژه خدمات نظافت منزل ، پذیرایی و...را به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف آچاره تا 15% بدون محدودیت سفارش اول

جدیدترین و معتبرترین کد تخفیف آچاره ، تست شده و معتبر را به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف آچاره تست شده و رایگان

درباره آچاره 

 آچاره یکی از محصولات شرکت دانش بنیان سانا گستر سبز است که در سال 1395 تاسیس شد.این اپلیکیشن توسط سه نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده است. این پلتفرم با بهره گیری از دانش فن آوری اطلاعات، انواع نیروهای خدماتی متخصص را به متقاضیان این نوع خدمات وصل می کند و با هم مرتبط می سازد. اهداف این پلت فرم، شامل موارد زیر است:
رفع نیازهای مربوط به خدمات منزل در حوزه نظافت خانه، ایجاد اشتغال برای کسانی که مهارت های فنی دارند، و ارائه خدمات با کیفیت مطلوب به افراد. این برنامه توانسته است فرصت مناسبی برای ارائه خدمات نظافت منزل، پرستاری، باغبانی، تعمیرات و تاسیسات است که می تواند در هر زمان و مکان ارائه شود. 

خدمات آچاره

خدمات ارائه شده توسط این برنامه شامل خدمات مربوط به نظافت منزل، قالیشویی، خشکشویی است. همچنین خدمات مربوط به تعمیرات لوله کشی، کارواش، باغبانی نیز از دیگر خدماتی است که اپلیکیشن آچاره به مشتریان خود ارائه می دهد. آن طور که این برنامه ادعا کرده است این اپلیکیشن، بیش از 350 سرویس متنوع به مشتریان ارائه می دهد. خدمات نظافت منزل، خدمات نظافت محل کار و مشاعات از نمونه هایی است که این برنامه ارائه می دهد. همچنین مشتریان می توانند از کد تخفیف آچاره برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند. استفاده  از کد تخفیف آچاره کمک می کند مشتریان خدمات را با قیمت های مناسب تری دریافت کنند. 

نظر مشتریان در خصوص خدمات آچاره

نظرات مشتریان نسبت به خدمات این برنامه متنوع است. برخی از کاربران از برخی خدمات مانند نظافت خانه رضایت داشته اند و در بعضی موارد نیز مشکلاتی داشته اند.اما در کل به نظر می رسد اپلیکیشن آچاره توانسته است نیازهای کاربران را در بسیاری از موارد مخصوصا نظافت خانه مرتفع نماید و باعث رضایت خاطر آنها شود. مخصوصا این که می توان از کد تخفیف آچاره استفاده کرد و این خدمات را با قیمت های مناسب تری پرداخت کرد. 

ارائه کد تخفیف های ویژه آچاره در سایت تخفیف هات

برای گرفتن کد تخفیف استفاده از خدمات این برنامه می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و خدمات مختلف اپلیکیشن آچاره را با قیمت کمتری دریافت کنید.