معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف مکتب خونه تا 45% برای آموزش الکترونیک و مجازی

آموزش الکترونیک,مکتبخونه,مکتب خانه,سایت مکتب خونه,آموزش مجازی

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف مکتب خونه بدون سقف ریالی

آخرین و جدیدترین کد تخفیف مکتب خونه را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف 35 درصدی سایت مکتب خونه

آخرین و جدیدترین کد تخفیف سایت مکتب خونه تا 35 درصد تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف مکتبخونه تا 25 درصد

آخرین و جدیدترین کد تخفیف مکتبخونه تا 25% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

سقف کد تخفیف مکتب خونه اینجاست!!

جدید ترین کد تخفیف مکتب خونه:

خدمات مکتب خونه، شامل آموزش آنلاین در حوزه های متنوع نظیر کتاب صوتی، برنامه نویسی و IT، زبان های خارجی و ... می باشد. در قسمت آموزش مجازی برنامه نویسی مکتبخونه، اساتید باتجربه به همراه رزومه کاری آن ها و سوابق، مدت دوره برگزاری کلاس ها و ... مشخص شده اند. برای استفاده از کد تخفیف مکتب خونه جهت آموزش آنلاین، انواع کتاب صوتی توسط اساتید مجرب می توانید از طریق این سامانه، اقدام نمائید. در بخش درباره دوره، سرفصل های دوره، پیش نیازها، مدت دوره و ... توضیح داده شده است.

 البته به غیر از برنامه نویسی، دروس دیگر نظیر بازاریابی و فروش، مهارت های کسب وکار، مالی و حسابداری از رشته های پرطرفدار محسوب می شود. دوره‌های مکتب‌پلاس دوره‌های کاربردی کوتاه‌مدت هستند که با همکاری بهترین‌های صنعت و یا دانشگاه‌های برتر تهیه شده‌اند. هدف این دوره‌ها آموزش مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار در حوزه‌های مختلف است. 

معرفی و هدف ایجاد مکتب خونه:

مکتب خونه، بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش آنلاین در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتبخونه در دسترس قرار دادن آموزش مجازی با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسي ‌زبانان است. هدف مکتب خونه تخفیف دادن و ارائه خدمات باکیفیت با قیمت متوسط است که همه افراد بتوانند بدون هیچ محدودیتی نظیر سن و سال، مکان و موقعیتی خاص، موقعیت مالی و ... از آموزش و یادگیری بهره مند شوند و از آن لذت ببرند. مکتب خونه بر این باور است که این محدودیت ها نباید مانع از یادگیری شود. خوب است بدانید برای استفاده از کد تخفیف مکتب خونه نظیر آموزش مجازی هوش مالی، تحلیل تکنیکال مقدماتی و سایر رشته ها و همچنین کتاب صوتی مکتبخونه، می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت به صورت ارزان و تخفیف دار بهره مند شوید.

خصوصیات دوره ها ی آموزشی این سامانه: 

یکی از ویژگی های شرکت در دوره های این مجموعه این است که دانشجویان، این امکان برایشان مهیا شده است که با کمترین مبلغ، می توانند در دوره ها شرکت کنند و همچنین بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس‌ها می توانند از راه دور، همگام با دوره، پیشرفت کنند.

 از مزیت های شرکت در این دوره ها به روز بودن و کاربردی بودن آن است که مطابق نیازسنجی‌های روز و باتوجه به روش‌های جدید آموزشی تهیه شده اند. بهره مندی از اساتید برتر در حوزه های مکتب خونه ریاضی، مکتب خونه فیزیک و همچنین استادان مکتبخونه پایتون و ... همواره از میان بهترین و حرفه‌ای‌ ترین اساتید انتخاب شده اند که در این سامانه با پشتیبان های هر درس می توان در ارتباط بود و سوالات و اشکالات را مطرح نمود.  با شرکت در دوره‌های مکتب‌پلاس شما مهارت‌هایی می آموزید که دانستن آن‌ها، بسیار کاربردی، ضروری و بسیار درآمد‌زا است.

ارائه تمرین و پروژه:

در حقیقت این مجموعه با بهره‌گیری از توانمندی های اساتید مطرح و برتر، توانسته است که دوره‌هایی با محتوای مهارت آموزی بسیاری را ضبط کند و با ایجاد یک محیط تعاملی نکات مورد نیاز را آموزش دهد. این فضای آموزشی دقیقا شبیه یک کلاس دانشگاهی  است و تنها به قراردادن یک ویدئو بسنده نمی شود و برای هر جلسه تمارین و پروژه، ارائه می شود. به این ترتیب که دوره‌های مکتب‌پلاس کوئیز‌های بسیاری را دارد که افراد شرکت کننده در سرفصل‌ها امکان مشاهده اینکه در هر فصل چند کوئیز و تمرین در نظر گرفته شده است را دارند. در دوره‌هایی همچون برنامه‌نویسی مکتبخونه پایتون، مکتب خونه ریاضی و مکتب خونه فیزیک انجام یک پروژه نهایی برای تکمیل دوره الزامی است. در انتهای دوره به افراد فارغ‌التحصیل از این کلاس‌ها، گواهینامه دانشگاه تهران ارائه می‌شود.

پشتیبانی به چه صورت است؟

دوره‌های مکتب‌پلاس اکثرا مهارت‌محور و کاربردی هستند. بنابراین برای اینکه به مهارت دلخواه دست پیدا کنید و بر روی مباحث تسلط پیدا کنید بهتر است که هر هفته همزمان با دریافت درس جدید، تمرینات را انجام دهید. حالا اگر در طول دوره و در حین انجام تمرینات با مسئله ای مواجه شوید؛ این امکان برای شما مهیا شده است که از همکلاسی ها و پشتیبان ها بتوانید راهنمایی های لازم را دریافت کنید و می توانید در تالار گفتگوی دوره سوالاتتان را بپرسید و پاسخ بگیرید. اگر قصد دارید که این دوره ها را شروع کنید و نتیجه بگیرید و همینطور گواهی دوره را دریافت کنید، باید دوره ها را جدی بگیرید و با برنامه پیش بروید.

ارائه کد تخفیف مکتب خونه در تخفیف هات:

مکتب‌ خونه برای دوره های خود تخفیف هایی را در نظر گرفته است که قیمت متوسطی دارند. همچنین این مجموعه در تلاش است تا با ارائه دوره های کاربردی که به نیاز بازار کار نزدیک باشند بتواند خدمتی ارائه کند. دوره‌هایی نظیر برنامه‌نویسی و نرم‌افزارهای تخصصی و … را در این سایت می توانید با کیفیت‌ مطلوب بیابید و تصمیم بگیرید که کدام دوره برای شما مناسب است. شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف مکتب خونه برای کتاب صوتی و آموزش آنلاین این مجموعه  تخفیف های خوبی بگیرید. از وب سایت تخفیف هات جهت بهره مندی از کد تخفیف مکتب خونه و تخفیف لحظه آخری تمامی مجموعه ها و فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا و ... به صورت مقرون به صرفه و ارزان تر، اقدام نمائید.