خرید آبگرمکن دیواری با 1% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
1%آبگرمکن دیواری
.

 •    سایر

 • خرید آبگرمکن دیواری با 1% تخفیف

  1% ( سود شما در این خرید : 31,400 تومان )
  1189 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 3,140,000 تومان
  • 3,108,600 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع آبگرمکن ایستاده و دیواری را با تخفیف های ویژه از سایت دیجی کالا خریداری نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع آبگرمکن :

  انواع آبگرمکن ها و پکیج بوتان و ایران رادیاتور را با رضایتمندی 1% از مشتریانی که این محصولات را خریداری کرده اند تا 1% تخفیف از  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه کنید.

  خوصیات آبگرمکن دیواری:

  در بازار فروش آبگرمکن دیواری ، آبگرمکن برقی ، پکیج و همچنین آبگرمکن خورشیدی با قیمت های بسیار بالا انجام میگیرد و شامل هیچ گونه تخفیفی نمیشود اما با پدید آمدن سایت های مختلف میتوانید انواع آبگرمکن دیواری را با قیمت هایی نسبتا کمتر و با همان کیفیت و کارایی تهیه کنید و در خانه، محل کار یا هرجای دیگر نصب کنید. درسایت دیجی کالا قیمت این محصولات مانند آبگرمکن دیواری، آبگرمکن خورشیدی،آبگرمکن برقی و پکیج بسیار کمتر است و شامل تخفیف های ویِژه نیز هستند.  این محصولات آبگرمکن گازی با رضایتمندی بالای مشتریان به فروش میرسد و دارای 1% تخفیف است.

  انواع آبگرمکن:

  از انواع این آبگرمکن ها آبگرمکن زمینی، آبگرمکن دیواری و آبگرمکن خورشیدی را می توان نام برد که همگی دارای کیفیتی بالا می باشند. در صورت سفارش این محصولات و کارامد نبودن آن ها برای شما میتوانید تا 7 روز آن را از طریق پشتیبانی سایت بازگردانده و مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید. محصولات گازی، گاز کمی مصرف میکند اما در عین حال بسیار آب را گرم میکنند. البته با آمدن پیکج  این آبگرمکن ها فروش کمتری در بازار دارند. برای آسانی کار خود و تنظیم نکردن آبگرمکن و خودکار بودن آن میتوانید نوع برقی و دیواری آن را خریداری کنید. البته تمامی این محصولات کیفیت خود را دارند و در جشنواره دیجی کالا شامل بیشترین تخفیف نیز میشوند.
  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: کیفیت بالا، قیمت مناسب.
  نقاط ضعف: ندارد.
  جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 10 نفر از کاربران، خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد کرده اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%