تخفیف 65% خرید از فروشگاه اینترنتی کتاب

65%تخفیف 65% خرید از فروشگاه اینترنتی کتاب

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع کتاب:

در فروشگاه اینترنتی کتاب کمک درسی،فروشگاه اینترنتی کتاب پزشکی و فروشگاه اینترنتی کتاب دانشگاهی دیجی کالا میتوانید انواع کتاب مورد علاقه خود را با تخفیف 65% خریداری فرمایید.

*خصوصیات فروشگاه اینترنتی :

امروزه با پیشرفت و متمدن شدن جوامع بشری و وجود کتاب‌های الکترونیکی و کتابخانه های مجازی در فروشگاه اینترنتی، کتاب‌های کاغذی نه تنها جایگاه خود را از دست نداده‌اند بلکه هر روز بیشتر از گذشته مورد توجه قرار می‌گیرند.گرچه هر کتابی ارزش یک بار خوانده شدن را دارد، اما هستند کتاب‌هایی که نه تنها چندین بار چاپ مجدد، بلکه در تمام دنیا شناخته شده‌اند و به زبان‌های دیگر هم در فروشگاه اینترنتی ترجمه می‌شوند و هر نوع مخاطبی را در فروشگاه اینترنتی کتاب کمک درسی و فروشگاه اینترنتی کتاب پزشکی جذب خود می‌کنند این کتاب‌ها، کتاب‌هایی هستند که به جرات می‌توان آن‌ها را برای خوانش به دیگران توصیه کرد، کتابهایی که می‌توانند سلایق بسیاری را به خود جذب کنند و انسان‌هایی با فرهنگ‌های متفاوت را با خود همراه سازند.این کتاب‌ها ویژگی‌هایی دارند و شاید نویسندگانی که کتاب‌هایشان با استقبال کمی روبرو ست از درک آن غافلند.
از ویژگی‌های یک کتاب خوب در فروشگاه اینترنتی کتاب دانشگاهی میتوان به عنوان آن اشاره کرد ،هنگامی که بدون مشخص کردن این که چه کتابی را می‌خواهید بخوانید، به کتابفروشی و فروشگاه اینترنتی می‌روید، شاید اولین چیزی که شما را به سمت خرید یک کتاب از فروشگاه اینترنتی کتاب کمک درسی و... سوق دهد، عنوان آن باشد یک عنوان جذاب در گام اول می‌تواند مخاطب را با خود همراه سازد.یکی از کتاب های موجود در فروشگاه اینترنتی کتاب دانشگاهی کتاب گرافیتی اثر مسعود کوثری میباشد.گرافیتی یکی از انواع هنرهای مدرن است که ظهور آن به کمتر از چند دهه می‌رسد. در این هنر دیوارهای خیابان، سکوهای پیاده رو و حتی وسایل نقلیه عمومی، به عنوان بومی عمل می کنند که هنرمندان این رشته، اثر خود را بر روی آن‌ها خلق می‌کنند.

در تعریف جهانی گرافیتی آمده است: «گرافیتی به تصویر کردن نقش‌ها، اشکال، حرف‌ها، نشانه‌ها، نمادها، الگوها و کلمه‌ها بر روی دیوارها یا هر مکان عمومی که بتوان از آن به عنوان مکانی برای نوشتن، نقاشی، کنده‌کاری و خط‌کشی کردن استفاده کرد، گفته می‌شود. دیوارنگاشته‌ها، هرگونه علامت‌گذاری‌ای به حساب می‌آیند که می‌توانند در شکل‌های نوشتن ساده حرف‌ها تا نقاشی‌های استادانه ظاهر شوند. دیوار نوشته‌ها از دوران باستان به عنوان مثال یونان باستان، امپراطوری‌های روم، چین و ایران وجود داشته‌اند. دیوارنگاری را می‌توان در طبقه‌بندی مدرن، به مثابه‌ی هنرعمومی تعبیر کرد.اگر شماهم به هنر علاقه دارید میتوانید این کتاب را از فروشگاه اینترنتی کتاب دانشگاهی ،فروشگاه کتاب کمک درسی با 65% تخفیف تهیه کنید.
تخفیف هات
درصد تخفیفبالای 60
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 2 روز بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کتاب کمک درسی،دانشگاهی و پزشکی را با 65% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

از این تخفیف 266 بار استفاده شده

  • 40,000 تومان
  • 14,000 تومان
65% تخفیف( سود شما در این خرید : 26,000 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: سایر دسته ها, فرهنگی و آموزش, کتاب و نشریات, دیجی کالا, بالای 60