کد تخفیف مامان پز تا 20% برای سفارش غذای خانگی

منقضی شد
کد تخفیف مامان پز تا 20% برای سفارش غذای خانگی
.

 • دیگر تخفیف های :

 • *توضیحات سایت اینترنتی مامان پز ، فروشنده غذای خانگی:

  خوشمزه ترین غذای خانگی را با پختی بسیار عالی تا 20% با کد تخفیف از سایت مامان پز میتوانید سفارش دهید. 

  *خصوصیات غذای خانگی:

  امروزه خلاقیت های بعضی افراد باعث شده تا زندگی یکنواخت ، خسته کننده و تکراری نباشد. با سرچی در اینترنت میتوان راهکارهای تازه برای ایجاد خلاقیت در زندگی ایجاد کرد. شاید یکی از تکراری ترین کارهای خانم های منزل درست کردن غذای خانگی است و شاید روزی به این فکر بیوفتند که لیست غذای ایرانی چقدر محدود و تکراری است و از اشپزی کردن خسته شده باشند. اما اگر این خانم های خانه دار به سایت مامان پز مراجعه کنند تازه متوجه میشوند که لیست غذای ایرانی چقدر گسترده و زیاد است و چه غذاهای خوشمزه ای میتوان پیدا کرد. غذاهای خوشمزه ای که طعم آنان همیشه زیر دندان میماند. خانم های خانه دار با سفارش آنلاین غذا از این سایت هم تنوعی در وعده های غذایی خانواده ایجاد میکنند و هم دیگر نگران سلامت خانواده نیستند چرا که غذاهای پخته شده در این سایت کاملا غذای خانگی است و توسط مادرهای دیگر پخته میشود.
  لیست غذای ایرانی در این محیط بسیار کامل است و با بررسی میتوانید جدید ترین غذای خانگی را امتحان کنید.این غذاهای خوشمزه از تازه ترین و بهترین مواد اولیه تهیه میشود که باعث طعم لذیذ این غذاها شده است. علاوه بر سفارش آنلاین غذا شما میتوانید دسر نیز سفارش دهید که دسرهای این سایت طعمی فوق العاده دارند. با داشتن کد تخفیف مامان پز میتوانید تا 20% برای سفارش غذا تخفیف بگیرید و اگر بالاتر از 4 پرس غذا سفارش دهید هزینه ارسال غذا برای شما رایگان خواهد بود. شما میتوانید از این سایت برای مهمانی های خود غذا سفارش بدهید و از تخفیف های ویژه نیز بهرمند شوید. اگر شما هم فکر میکنید غذاهای بسیار زیاد و متنوعی را میشناسید و دستپخت شما خوب است میتوانید با این سایت همکاری کنید و جز مامان های آشپز این سایت شوید. بهترین و خوشمزه ترین غذاهای ایرانی را در سایت مامان پز تجربه کنید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهمامان پز
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف مامان پز تا 20% برای سفارش غذای خانگی

  20%
  1018 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : Mellat


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف سفارش آنلاین غذای خانگی مامان پز با سقف تخفیف 25 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مامان پز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, تغذیه، تفریح و ورزش, سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی, مامان پز, 20%