لوگو تخفیف هات

کارت هدیه دیجی کالا تا 500 هزارتومان ویژه خرید ساعت مچی و عینک

500,000 تومان
0
1292
2.7
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 500 هزارتومان تخفیف ویژه عینک از دیجی کالا برای خرید بالای 1 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

DKAXLSUN2
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: فعلا معتبر

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 500 هزارتومان تخفیف ویژه عینک از دیجی کالا برای خرید بالای 1 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

DKAXLSUN2
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار سوم: فعلا معتبر
1 میلیون تومان حداقل خرید

شما میتوانید با استفاده از کدتخفیف تا 500 هزارتومان تخفیف خرید ساعت مچی برای سفارش بالای 1 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می باسیت کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

DKAXZAMAN28
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار چهارم: منقضی
1 میلیون تومان حداقل خرید

برای دریافت کد تخفیف 500 هزارتومانی ساعت مچی برای سفارش بالای 1 میلیون و 200 هزارتومان میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید ساعت" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

DKAXWTCHA500
خرید ساعت
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کارت هدیه دیجی کالا، کادویی مناسب برای عزیزانتان

حتما برای شما پیش آمده که خواسته‌اید برای نزدیکانتان هدیه‌ای تهیه کنید اما شاید از اینکه کادو طبق سلیقه و علاقه ی طرف مقابل باشد، با خبر نبوده اید. یکی از بهترین راه ها برای تهیه کادو استفاده از کارت هدیه دیجی کالاست که به شما کمک می کند تا انتخاب هدیه را به عزیزانتان بسپارید. اکثر افراد ممکن است تایم و انرژی زیادی صرف کنند و خود را به زحمت بیندازند برای اینکه کادوی مورد قبولی تهیه کنند اما در بیشتر موارد سلیقه‌ی شخص موردنظر ممکن است نادیده گرفته شود، در خصوص سایز و سایر ویژگی‌های فردی شاید مطمئن نباشیم و... مجموعه‌ی این عوامل باعث می شود تا برای خرید کادوی مناسب به اشتباه بیفتیم.

 

دیجی کالا

 

استفاده از کارت هدیه دیجی کالا به چه صورت است؟

استفاده از کارت های هدیه دیجی کالا فقط برای خرید از خود سایت دیجی کالا امکان پذیر است و در انواع و قیمت های مختلفی قابل خریداری هستند. برای این کار باید وارد حساب کاربری خود در سایت دیجی کالا می شوید و در قسمت ثبت کارت هدیه کد درج شده روی کارت را وارد می کنید. دقت کنید که هنگام وارد کردن کد درج شده روی کارت هدیه آن را در محل درج کد تخفیف وارد نکنید و حتما به تفاوت آنها دقت کنید.

کد تخفیف دیجی کالا و تفاوت آن با کارت هدیه دیجی کالا

بسیاری از افراد کوپن تخفیف دیجی کالا و یا کد تخفیف دیجی کالا را با کارت هدیه دیجی کالا اشتباه می گیرند یا ممکن است هردوی آن ها را یک چیز واحد بپندارند اما کوپن تخفیف و یا کد تخفیف دی جی کالا کدی است که به مناسبت های مختلف از طرف خود فروشگاه دیجی کالا و یا سایتی مانند تخفیف هات ارائه می شود اما کارت هدیه را خریداری می کنید و آن را هدیه می دهید.

کد تخفیف دی جی کالا برای خرید کارت هدیه دیجی کالا

تخفیف هات که همواره برای خدمات و مناسبت های مختلف کد تخفیف دی جی کالا را ارائه داده است این بار نیز برای افرادی که خواهان استفاده از کارت هدیه برای کادو دادند هستند، کوپن تخفیف و یا کد تخفیف دیجیکالا ارائه داده است و به شما کمک می کند تا با قیمت پایین تری کارت های هدیه را خریداری کنید. با کدتخفیف دیجیکالا می توانید خیال خودتان و اطرافیانتان را از خریدن کادو راحت کنید و همچنین کادوی خوب و قابل قبولی تهیه کنید.

چگونه کدتخفیف دیجی کالا را دریافت کنیم؟

برای اطلاع از کوپن تخفیف و یا کد تخفیف دیجی کالا برای استفاده و خرید از این فروشگاه می توانید در خبرنامه سایت تخفیف هات عضو شوید و یا در قسمت جستجو عبارت کدتخفیف دیجی کالا را جستجو کنید و برای خدمات مختلف و خرید از آن استفاده کنید. همچنین کد تخفیف دیجیکالا را می توانید به بقیه‌ی افراد معرفی کنید و آنها را از این امکانات و خرید های با کیفیت و مقرون به صرفه مطلع کنید.

در پایان لازم به ذکر است که تخفیف گوشی دیجی کالا ، وافل ساز دستی خانگی ، تخفیف های سایت دیجی استایل و ... را نیز می توانید از تخفیف هات و با کوپن تخفیف دیجی کالا دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات