لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دیجی کالا جت

کد تخفیف دیجی کالا جت

دیجی کالا جت سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا است. برای دریافت کد تخفیف دیجی کالا جت به صورت رایگان و معتبر به تخفیف هات مراجعه کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 73 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی دیجی کالا جت ویژه سفارش اول

کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی دیجی کالا جت ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای انواع خرید از فروشگاه دیجی کالا جت برای اولین خرید بالای 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و با کلیک بر روی "خرید کنید" تخفیف برای شما اعمال خواهد شد.

ویژه سفارش اول
50 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید دیجی جت 30 هزارتومانی ویژه سوپرمارکت

کد تخفیف اولین خرید دیجی جت 30 هزارتومانی ویژه سوپرمارکت

با ارسال کلمه "جت" یا "jet" به شماره 0920920 بریا شما یک کد تخفیف 30 هزارتومانی برای خرید بالای 120 هزارتوما ارسال خواهد شد. جهت خرید میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف دیجی کالا جت تا 50 هزارتومانی

کدتخفیف دیجی کالا جت تا 50 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف از 50 هزارتومان تخفیف ویژه نوشت افزار کمپین "قبل زنگ، جت میرسه" برای سفارش بالای 200 هزارتومان دریافت نمایید. محصولات موجود تا 80% تخفیف دارند. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا کد تخفیف در سایت دیجی کالا برای شما نمایش داده شود.

300 هزارتومان حداقل خرید
50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف میوه دیجی جت 30 هزارتومانی

کد تخفیف میوه دیجی جت 30 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف برای خرید میوه و سبزیجات بالای 120 هزارتومان از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف شیرینی دیجی جت 30 هزارتومانی

کد تخفیف شیرینی دیجی جت 30 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف برای خرید شیرینی و آجیل بالای 120 هزارتومان از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

120 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی کالا جت 15 هزارتومانی ویژه انواع خرید

کد تخفیف دیجی کالا جت 15 هزارتومانی ویژه انواع خرید

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 15 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید نان از فروشگاه دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
جدیدترین کد تخفیف دیجی جت 30 هزارتومانی کافی شاپ

جدیدترین کد تخفیف دیجی جت 30 هزارتومانی کافی شاپ

برای دریافت کد تخفیف 30 هزارتومانی ویژه خرید از کافی شاپ های دیجی کالا جت میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خرید دوم دیجی جت 30 هزارتومانی

کد تخفیف خرید دوم دیجی جت 30 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف داروخانه بدون محدودیت خرید، برای خرید بالای 120 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید از داروخانه" کلیک نمایید.

120 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 37% دیجی جت ویژه محصولات آرایشی بهداشتی

کد تخفیف 37% دیجی جت ویژه محصولات آرایشی بهداشتی

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید از 37% تخفیف ویژه برای خرید محصولات آرایشی بهداشتی از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

37% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی

دیجی کالا جت تخفیف 20 هزارتومانی

برای دریافت کد تخفیف 20 هزارتومانی اولین خرید از فروشگاه های یاران دریان صرفا میبایست کد را کپی کرده و بر روی "سفارش" کلیک نمایید تا تخفیف در دیجی کالا جت برایتان اعمال شود.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدهای تخفیف دیجی کالا جت 40% برای انواع خرید

کدهای تخفیف دیجی کالا جت 40% برای انواع خرید

با استفاده از لینک اختصاصی میتوانید از 40% تخفیف خواروبار از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف لازم است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا بتوانید از تخفیف استفاده نمایید.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
بیشترین کد تخفیف دیجی جت 38% ویژه داروخانه ها

بیشترین کد تخفیف دیجی جت 38% ویژه داروخانه ها

داروها و لوازم داروخانه وبسایت دیجی کالا جت تا 38% تخفیف دارند برای خرید لازم است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

38% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف دیجی کالا جت | معتبر، تست شده و رایگان | digikalajet

با پیشرفت تکنولوژی روش انجام کار های مختلف تغییر کرده است. از همین رو است که خرید اینترنتی این روز ها یکی از راه های محبوب خرید است. در میان فروشگاه های اینترنتی ایرانی شاید بتوان دیجی کالا را شناخته ترین و جامعترین فروشگاه دانست. دیجی کالا امکانات مختلفی دارد که یکی از این امکانات، سرویس دیجی کالا جت است. شما با کد تخفیف دیجی کالا جت، می توانید ارزان تر از قبل از این سرویس استفاده کنید.

دیجی کالا جت

تحویل خرید سوپر مارکتی در سریع ترین زمان:

با رشد تکنولوژی و ورود آن به زندگی افراد، بسیار از امور به وسیله اینترنت و به صورت آنلاین امکان پذیر است. از جمله آن ها می توان به خرید سوپرمارکتی اشاره کرد. شما به صورت آنلاین می توانید مواد غذایی، میوه جات و حتی سبزیجات و… از کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فود را سفارش دهید و درب منزل با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

دیجی کالا جت، ارسال رایگان و سریع خرید های سوپر مارکتی:

مطمئنا دیجی کالا را می شناسید و تجربه خرید از آن را دارید. حال دیجی کالا سرویس جدیدی را برای تسهیل سفارش های سوپرمارکتی راه اندازی کرده است. شما با استفاده از سرویس دیجی کالا جت در کمتر از 30 دقیقه و از نزدیک ترین فروشگاه های معتبر محل زندگی خود، سفارش سوپر مارکتی خود را با بالاترین کیفیت دریافت می کنید. همچنین می توانید از کد تخفیف دیجی کالا جت و سایر کد تخفیف ها مانند کد تخفیف دیجیکالا و… در تخفیف هات استفاده کنید.

 

فروشگاه دیجی کالا جت، امکان جدید دیجی کالا با ارسال سریع

دیجی کالا فروشگاهی است که دسته های مختلفی از محصولات را به فروش می رساند. برخی از این دسته ها، کالا ها و محصولاتی هستند که نیاز داریم تا در زمان کم تری به آن ها دسترسی داشته باشیم. مثل محصولات سوپر مارکتی. برای همین است که دیجی کالا یک سرویس برای تامین و رفع نیاز های لحظه ای طراحی کرده است. این سرویس دیجی کالا جت نام دارد که خریدهای شما را در کمتر از ۳۰ دقیقه به دستتان می رساند. یکی دیگر ویژگی های مهم این سرویس این است که شما ملزم به پرداخت هزینه ارسال نیستید و ارسال دیجی کالا جت رایگان است. 
این سرویس به تازگی شکل گرفته است و قصد دارد تا سال ۱۴۰۱ شهر های زیادی را تحت پوشش قرار دهد.

فروشگاه دیجی کالا جت

جت مارت ها، ویژگی منحصر به فرد دیجی کالا جت

از ویژگی های خاص دیجی کالا جت، همکاری با دارک استور ها است. برای اطلاع بیشتر شما به توضیح دارک استور ها می پردازیم. دارک استور ها در واقع مراکز یا انبار های بزرگی هستند که انواع محصولات در آن ها دسته بندی شده اند، اما دسترسی به این محصولات به صورت عمومی برای افراد امکان پذیر نیست و فقط سفارش های به صورت آنلاین از این انبار ها تامین می شود. دیجی کالا جت با همکاری این جت مارت ها قدم بزرگی را در جهت تامین سریعتر نیاز های مشتریان خود برداشته است.

 

چطور در سایت دیجی کالاجت ثبت سفارش کنیم؟

در ابتدا وارد سایت دیجی کالا جت شوید. در مرحله بعد محله خودتان را انتخاب کنید. بعد از آن فروشگاه های محله شما به نمایش در می آید. یک مورد را انتخاب میکنید و وارد میشوید. به کمک دسته بندی ها و لیست ها، سفارش خودتان را کامل میکنید. بعد از انتخاب همه اقدام از صفحه ای که در سمت چپ باز شده است، تکمیل سفارش را کلیک کنید. 
سپس باید شماره تلفن همراهتان را وارد کنید. کد تایید را وارد کنید. شما وارد حساب کاربریتان شده اید. به سبد خرید بروید. محصولات را بازبینی کنید و ادامه را کلیک کنید. در این صفحه فاکتور به شما نشان داده میشود. پرداخت را بزنید و در درگاه مطمئن و امن پرداخت کنید. حالا سفارشتان ثبت شده و در کمتر از ۳۰ دقیقه به دستتان میرسد.

ویژگی های فروشگاه دیجی کالا جت چیست؟

ویژگی های دیجی کالا جت عبارتند از:

  •  ارسال رایگان
  •  ارسال سریع 
  •  وجود دارک استور ها یا جت مارت ها در شهر های مختلف
  •  مدل کسب و کار غیر متمرکز و مقیاس پذیر که گسترش پلتفرم به شهرستان ها را سرعت می بخشد.

 

چطور از دیجی کالا جت ارزان تر خرید کنیم؟- کدتخفیف دیجی کالا جت

برای خرید ارزان تر از این مجموعه کافی است کد تخفیف دیجی کالا جت تهیه کنید. کد تخفیف دیجی کالا جت را این کسب و کار آنلاین برای جلب رضایت مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید بیشتر در نظر میگیرد. شما برای با خبر شدن از تخفیف های جدید موجود میتوانید به تخفیف هات بروید. در این سایت تخفیف های فعال و جدید برند ها و کالا های مختلف را مشاهده خواهیدکرد. پس قبل از خرید از دیجی کالا جت و فروشگاه های دیگر، حتما به تخفیف هات بروید.

خرید با دیجی کالا جت

چطور از كد تخفيف ديجي كالا جت استفاده کنیم؟

برای استفاده از کدتخفیف دیجی کالا جت ابتدا به تخفیف هات بروید و صفحه دیجی کالا جت را پیدا کنید. در این صفحه از میان تخفیف های موجود بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید و آن را کپی کنید. به سایت سایت دیجی کالاجت برگردید. مراحل خرید را مثل قبل طی کنید. تا زمانی مراحل را انجام دهید که به صفحه انتخاب شیوه پرداخت برسید. در این صفحه باکسی را با نام (کد تخفیف دارید؟) مشاهده خواهیدکرد. بر روی علامت + کلیک کنید. كد تخفيف ديجي كالا جت خودتان را وارد کنید و ثبت را بزنید. حالا با فاکتور ارزانتر پرداخت را انجام دهید.

 

پشتیبانی digikalajet

برای ارتباط با پشتیبانی از طریق لینک موجود در سایت اقدام کنید.

ارسال نظرات