لوگو تخفیف هات

کد تخفیف تکنولایف

کد تخفیف تکنولایف

جدیدترین کد تخفیف تکنولایف، بصورت تست شده، معتبر و رایگان را تنها از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.4 از 36 رای)
کوپن و کد تخفیف
بالاترین کد تخفیف سایت تکنولایف بدون محدودیت سفارش اول

بالاترین کد تخفیف سایت تکنولایف بدون محدودیت سفارش اول

از طریق لینک اختصاصی تخفیف هات و با کلیک بر روی "خرید کنید" می توانید بدون محدودیت سفارش اول، از حداکثر تخفیف سایت تکنولایف بهره مند شوید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف تکنو لایف 23% ویژه انواع خرید

کدتخفیف تکنو لایف 23% ویژه انواع خرید

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات و کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 23% تخفیف خرید انواع محصولات منتخب از وبسایت تکنولایف بهره مند شوید.

23% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خرید از تکنولایف 3 میلیون تومانی

کد تخفیف خرید از تکنولایف 3 میلیون تومانی

در جشنواره تکنولایف میتوانید تا 3 میلیون تومان تخفیف برای خرید انواع کالاهای دیجیتالی دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

3,000,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کارت هدیه تکنولایف 100% ویژه دریافت رایگان ساعت هوشمند

کارت هدیه تکنولایف 100% ویژه دریافت رایگان ساعت هوشمند

با شرکت در مسابقه اینستاگرامی تکنولایف و با حدس صحیح میتوانید از عدد ساعت هوشمند برنده شوید. جهت شرکت در مسابقه به اینستاگرام تخفیف هات مراجعه نمایید. جهت ورود به سایت می بایست بر روی "تکنولایف" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 15% سایت تکنولایف

کد تخفیف 15% سایت تکنولایف

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15% تخفیف ویژه برای خرید از فروشگاه اینترنتی تکنولایف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف تکنولایف اولین خرید 35% ویژه کالاهای منتخب

کد تخفیف تکنولایف اولین خرید 35% ویژه کالاهای منتخب

کاربران عزیز میتوانید با استفاده از کد تخفیف از 35% تخفیف ویژه برای خرید محصولات منتخب از وبسایت تکنولایف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
قرعه کشی تکنولایف ویژه ماشین 206

قرعه کشی تکنولایف ویژه ماشین 206

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات با خواندن قوانین، در قرعه کشی 206 شرکت کنید. برای اطلاع از جزییات بر روی "قرعه کشی" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خرید اول تکنولایف 25% ویژه خرید گوشی موبایل

کد تخفیف خرید اول تکنولایف 25% ویژه خرید گوشی موبایل

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف خرید گوشی موبایل از وبسایت تکنولایف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید گوشی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ارسال رایگان تکنولایف

کد تخفیف ارسال رایگان تکنولایف

با استفاده از کد تخفیف میتوانید محصولات خود را به صورت رایگان از وبسایت تکنولایف خریداری نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فروشگاه تکنولایف 30% ویژه خرید گوشی

کد تخفیف فروشگاه تکنولایف 30% ویژه خرید گوشی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 30% تخفیف ویژه برای خرید از وبسایت تکنولایف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف تکنولایف 8% ویژه خرید گوشی

کدتخفیف تکنولایف 8% ویژه خرید گوشی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 8% برای خرید گوشی موبایل بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

8% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف تکنولایف برای قرعه کشی 206

کد تخفیف تکنولایف برای قرعه کشی 206

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات با خرید بالای [x] تومان در قرعه کشی 206 تکنولایف بهره مند شوید. برای شرکت در قرعه کشی می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

500 هزارتومان حداقل سفارش
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

جدید ترین کد تخفیف تکنولایف معتبر – technolife

تلفن همراه، یکی از محصولاتی است که این روز ها همه به آن احتیاج دارند. با پیشرفت تکنولوژی گوشی های موبایل هم هوشمند شده اند و کارایی زیادی پیدا کرده اند. همین افزایش امکانات این محصولات باعث شده هم قیمت ها بالا تر بروند و هم انتخاب بین گزینه های موجود سخت تر شود. در این شرایط وجود یک فروشگاه معتبر که هم اطلاعات محصولات را به خوبی در اختیارتان قرار دهد و هم بهترین قیمت ها را ارائه دهد، بسیار کمک کننده خواهد بود. با آشنایی با تکنولایف می توانید از وجود یک فروشگاه معتبر استفاده کنید. علاوه بر همه مزایا می توانید با استفاده از کد تخفیف تکنو لایف و کد تخفیف اسنپ اکسپرس هزینه خریدتان را کاهش دهید.

برای اطلاع از روش استفاده از کد تخفیف تکنولایف مطلب را دنبال کنید.

 

فروشگاه تکنولایف- تنوع گوشی های موبایل

تکنولایف حاصل تلاش های چندین ساله یک تیم مجرب از ۱۳۸۶ تا به امروز است. این تیم قبل از این سایت تعدادی تجربه های خوب و بد داشته اند. مثل سایت هایی که قبل از تکنولایف ایجاد کردند و منحل شد. تکنو لایف فعلی از بهمن ماه سال ۱۳۹۳ ظاهر امروزی خودش را گرفت و شروع به فعالیت کرد. تکنولایف هدف خود را فروش و معرفی محصولات با کیفیت با کد تخفیف تکنو لایف ، کارت هدیه تکنولایف ، کد تخفیف اولین خرید تکنولایف می داند تا با این روش و رفتار بتواند رضایتمندی و رابطه دوستانه با مشتری را ایجاد کند. برنامه ای که پشتیبانان سایت برای آن طراحی کرده اند به رضاتمندی و وفاداری مشتریان تکیه کرده است. به کمک این موارد تکنولایف به خوبی پیشرفت خواهد کرد.

هنگام خرید گوشی از تکنولایف چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

امروزه خرید اینترنتی لوازم دیجیتالی میان کاربران افزایش یافته است بخصوص خرید گوشی های همراه که با تنوع های زیادی نیز همراه هستند. به همین سبب در ادامه به بیان چند مورد از نکاتی که هنگام خرید گوشی با کد تخفیف اولین خرید تکنولایف و کد تخفیف تکنو لایف باید به آن ها توجه کنید خواهیم پرداخت:

 • مشخص نمودن بودجه از ضروری ترین نکات هنگام خرید گوشی است.
 • به طور کلی گوشی ها به دو دسته اندروید و IOS تقسیم بندی می شوند. مشخص کنید از کدام نوع می خواهید گوشی خود را تهیه کنید.
 • توجه به طراحی و ساختار ظاهری
 • سایز گوشی و صفحه نمایش
 • کیفیت دوربین
 • فضای ذخیره سازی داخلی
 • ظرفیت باتری
 • و…

 

سایت تکنولایف چه محصولاتی را به فروش می رساند؟

 •  تمام گوشی های موبایل
 •  تبلت
 •  صوتی تصویری
 •  هدفون و هندزفری
 •  لوازم جانبی
 •  ساعت هوشمند ارزان و بند آن
 •  کامپیوتر و لپ تاپ
 •  کنسول بازی

 

سایت تکنولایف چطور در انتخاب محصول به ما کمک می کند؟

اگر نمی داند دقیقا نیاز دارید تا چه محصولی را بخرید و اگر نمی دانید کدام محصول مناسب شما است، نگران نباشید. تکنو لایف به دلیل تنوع بالایی که در محصولاتش با کد تخفیف تکنو لایف و کد تخفیف سایت تکنولایف دارد، می تواند در خرید کردن به شما بسیار کمک کند. شما می توانید به کمک فیلتر های سایت انتظاراتتان از محصول را مشخص کنید. در نتایج این فیلتر ها محصولات مختلف متناسب با خواست شما نمایش داده می شود. بعد از آن می توانید به صفحه مربوط به هر کالا بروید و اطلاعات کامل، نقد و بررسی و نظرات کاربران را بخوانید. بعد از آن انتخاب و بررسی برایتان بسیار آسان خواهد شد.

سایت تکنولایف
 

چطور به فروشگاه تکنولایف اعتماد کنیم؟

تضمین ها و رزومه و سرگذشت یک فروشگاه از مواردی هستند که به اعتماد سازی مشتریان بسیار کمک خواهد کرد. علاوه بر این موارد نماد اعتماد هم یکی از نکات مهم در فروشگاه های اینترنتی معتبر است. فروشگاه اینترنتی تکنولایف هم دارنده نماد اعتماد الکترونیکی است. از طرفی هم خود نماینده رسمی فروش چندین برند معتبر است. ارائه ضمانت هفت روزه ی تکنولایف هم یکی دیگر از نشانه های معتبر بودن این فروشگاه و مزایای خرید از آن است. عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی هم یکی دیگر از سمبل های اعتماد ساز در این سایت است.

برای مشاهده نحوه خرید از ایسام و نحوه خرید از باسلام به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 فروشگاه تکنولایف

مشتری مداری را با تکنولایف تجربه کنید.

هنگامی که وارد سایت تکنولایف می شوید، اولین ویژگی هایی که برای خرید گوشی به صورت آنلاین به آن توجه می کنید، قیمت، مشخصات آن گوشی، برند آن و.. است. تا این قسمت می توان گفت اکثر سایت های فروشگاهی موفق عمل کرده اند اما چیزی که تکنولایف را با سایر فروشگاه ها متمایز می کند، مشتری مداری آن است. در سایت تکنولایف علاوه بر موارد گفته شده، به شما محصولات دیگر از گوشی مدنظر شما پیشنهاد می شود. مواردی مانند پیشنهاد های شگفت انگیز، گوشی های تخفیف دار یا حتی ارسال رایگان محصول از راز های مشتری مداری است که در هر سایتی رویت نمی شود.

 

چگونه از سایت تکنولایف خرید اقساطی داشته باشیم؟

سایت تکنولایف با همکاری ایزی پی (پلتفرم فروش اقساطی و اعتباری) این امکان را فراهم کرده است که با خرید اقساطی گوشی مورد نظر خود را خریداری کنید. سقف خرید اقساطی تا 5 میلیون تومان است. با خرید اقساطی در تکنولایف شما نیاز به ضامن و پیش پرداخت ندارید و فقط با پرداخت یک برگه چک و کارمزد 2 درصد در ماه شما صاحب گوشی مورد نظر خود می شوید. این اقساط به صورت 12ماهه و بدون مراجعه حضوری است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تکنولایف مراجعه کنید.همچنین با مراجعه به تخفیف هات می توانید از جدید ترین کد تخفیف سایت تکنولایف و سایر تخفیف ها مانند کارت هدیه تکنولایف، کد تخفیف اولین خرید تکنولایف و تخفیف گوشی و خرید وافل ساز و… باخبر شوید.

فروشگاه آنلاین لوازم دیجیتال

چطور از سایت تکنولایف خرید کنیم؟

مراحل خرید از تکنولایف بسیار آسان است. شما اول از همه وارد سایت تکنولایف می شوید. در قدم اول باید محصول مد نظرتان را پیدا کنید. برای پیدا کردن محصول می توانید نام محصول را جست و جو کنید یا به کمک دسته بندی ها محصول را پیدا کنید. به کمک فیلتر های موجود در سایت هم می توانید نتایج جست و جویتان را محدود کنید تا سریع تر نتیجه بگیرید. بعد از پیدا کردن محصول باید آن را به سبد خریدتان اضافه کنید. بعد مراحل خرید را ادامه می دهید. باید وارد حساب کاربریتان شوید. در قدم بعد باید اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. بعد از آن هم مرحله تسویه حساب است و تمام.

سفارش شما به همین سرعت ثبت می شود و در سریع ترین زمان به دست شما می رسد.

علاوه بر خرید اینترنتی تکنولایف تعدادی فروشگاه برای خرید حضوری هم دارد. در حال حاضر چهار شعبه وجود دارد که هر چهار شعبه در تهران واقع شده اند. شعبه یک واقع در بازار موبایل ایران، شعبه دوم در مجتمع تجاری عرش آجودانیه، شعبه سوم در مجتمع تجاری اپال و شعبه چهارم در مجتمع کوروش می باشد.

آیا در زمان خرید می توانیم کدتخفیف تکنولایف استفاده کنیم؟

بله. اگر می خواهید ارزان تر از قبل خرید کنید، یکی از راه های موجود استفاده از کد تخفیف تکنولایف است. تکنولایف در زمان های مختلف مثل مناسب ها و جشنواره ها برای محصولات مختلفش کد تخفیف تکنولایف در نظر می گیرد. این کار موجب افزایش رضایت مشتریان هم می شود. شما می توانید از این فرصت ها استفاده کنید و ارزان تر محصولات با کیفیت را بخرید. آخرین تخفیف های تکنولایف و سایر فروشگاه ها مانند کد تخفیف مقداد آی تی و کد تخفیف لوتوس را می توانید در تخفیف هات به صورت معتبر و رایگان دریافت کنید.

 

كد تخفيف تكنولايف را از کجا تهیه کنیم؟

برای با خبر شدن از جدید ترین کد تخفیف تکنولایف کافی است با تخفیف هات آشنا باشید. تخفیف هات جدید ترین تخفیف های معتبر برند ها و کالاهای مختلف را ارائه می دهد. شما با وارد شدن به تخفیف هات می توانید به راحتی از تخفیف های موجود تکنولایف با خبر شوید و از آن ها استفاده کنید.

كد تخفيف تكنولايف را چطور استفاده کنیم؟

اگر قصد خرید از فروشگاه آنلاین تکنو لایف دارید، برای دریافت کد تخفیف اولین قدم مراجعه به تخفیف هات است. به تخفیف هات وارد شوید و به صفحه تخفیف های تکنولایف بروید. در آنجا کدتخفیف تکنولایف مناسب خودتان را پیدا کنید. آن را کپی کنید. در قدم بعد به سایت فروشگاه مراجعه کنید. طبق مسیر های گفته شده محصول مورد نظرتان را پیدا کنید. مسیر خرید را تا مرحله پرداخت طی کنید. قبل از انتخاب درگاه مورد نظرتان در پایین صفحه قسمتی برای وارد کردن کد تخفیف تکنولایف وجود دارد. کد را صحیح وارد کنید و اعمال کد تخفیف را بزنید. سپس مبلغی از فاکتورتان کم می شود و می توانید پرداخت را انجام دهید. در تخفیف هات می توانید از سایر کد تخفیف ها مانند کد تخفیف گوشی شاپ و کد تخفیف شهرفافا خرید مودم و... بهره مند شوید.

 

اطلاعات ارتباط و پشتیبانی technolife

برای ارتباط با مجموعه می توانیددر تمام ساعات شبانه روز در تمام طول هفته با شماره مرکز تماس بگیرید.

ارتباط با مرکز تماس مجموعه: 021- 47708000

 

 

کد های تخفیف تکنولایف را چطور پیدا کنیم؟

کافیست فقط وارد سایت تخفیف هات شوید، کل تخفیف هایی که در اینترنت وجود دارد را بطور یکجا در تخفیف هات مشاهده خواهید کرد.

کد تخفیف بدون محدودیت از تکنولایف وجود دارد؟

بله، معمولا تخفیف های ویژه و بدون محدودیت از تکنو لایف در تخفیف هات وجود دارد.

چطور می توانم از تکنولایف خرید کنم؟

به سادگی، همانطور که در وبلاگ تخفیف هات گام به گام توضیح داده شده است.

دسته بندی محصول تکنولایف چگونه است؟

• گوشی های موبایل

• تبلت

• صوتی تصویری

• هدفون و هندزفری

• لوازم جانبی

ساعت هوشمند ارزان و بند آن

• کامپیوتر و لپ تاپ

• کنسول بازی

و….

آیا خرید از تکنولایف محدودیتی دارد؟

خیر، شما می توانید از سراسر ایران از تکنولایف خرید نمایید.

ارسال نظرات